ul. Francuska 5A, Warszawa
+48 669 663 664

True Keratin

Moda na lśniące, zdrowe, naturalne włosy trwa.

Dzięki kuracji keratynowej efekt ten można uzyskać w ciągu dwóch godzin. Kuracja true keratyn została opracowana dla osób, które mają włosy nieujarzmione, zniszczone i puszące się. To zabieg oparty o keratynę, łagodny dla włosów, poprawia ich stan, odbudowuję strukturę i odporność, głęboko odżywia i wzmacnia. Ponadto uodparnia włosy na warunki pogodowe oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd, stają się one gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące. Na terapii true keratyn może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie im włosy bardziej zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Natychmiastowy rezultat to miękość i połysk. Efektem kuracji są grubsze, zdrowsze, błyszczące ,łatwe w układaniu włosy. Zostaje całkowicie wyeliminowane puszenie i kręcenie się włosów. Kuracja skraca czas poświęcany na modelowanie, nie trzeba również używać prostownicy ani suszarki.

Terapia true keratyn jest bezpieczniejsza niż ciagłe prostowanie włosów. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Kuracja oparta jest na składnikach naturalnych ,organicznych oraz bio-aktywnych i nie zawiera formaldehydów.

Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu kuracji. Kuracji. Koszmary z układaniem włosów to już przeszłość.

 Loreal Professionnel